שירותי דרך שירותים אלמנטרים שירותי רפואה מתקדמים שירותי גרירה

אודות הדסים

חברת הדסים שירותי בריאות, רכב ודירה בע"מ הינה חברה פרטית העוסקת במתן שירותי מעטפת ופתרונות במגוון תחומים ובפריסה ארצית.

זוהי אחריות גדולה ומרובת היבטים ואנו מחויבים לה באופן מלא.

השירותים המתקדמים אותם אנו מפתחים, התוכניות והמוצרים, בחירת הספקים, כל אלה הם חלק מהדרך שלנו לתרגם את צרכי השטח למתן פתרונות, תוך התאמת המוצרים לצרכיהם הייחודיים של הלקוחות.

כלל התהליכים המופעלים על ידינו מנוהלים, מתופעלים ומבוקרים באמצעות מערכות מחשוב מתקדמות וייעודיות.

מתן שירות מעולה לכל לקוחות החברה הוא החזון והדרך שלנו בהדסים. שביעות הרצון של הלקוחות נמצאת אצלנו בראש סדר החשיבות ואנו עושים הכל כדי לתת את השירות הטוב, החם והמקצועי ביותר.

לנוחיותכם ושירותכם, עשרות עובדים וספקים מיומנים ומקצועיים שלנו הערוכים בפריסה ארצית ובמוקדים טלפוניים מתקדמים להעניק לכם שירות מהיר ואיכותי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

לסיכום, מערך השירותים מעניקים ללקוחותינו גיבוי כספי, שקט נפשי ושירותים איכותיים בתחום הבריאות, הרכב, הדירה והעסק לאורך זמן באמצעות כתבי השירות שבינינו לבין לקוחותינו וספקינו.

 

הון אנושי

כחברה המובילה במתן שירות ללקוחות, אנו רואים בהון האנושי את הנכס היקר ביותר של החברה.

אנו דואגים לטפח, להשביח ולתת תשומת לב מיוחדת לעובדי החברה, מתוך הבנה כי עובדים מרוצים יגרמו ללקוחות החברה להיות מרוצים.

אנו מתגאים בצוות עובדים ומנהלים איכותי ומוכשר הנותן שירות מצוין ללקוחות. צוות העובדים שלנו נותן מענה מיידי וטיפול יעיל בכל תקלה ובעיה, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. מכתבי התודה שאנו מקבלים מלקוחותינו מעידים על מיומנות ומקצועיות, ופעמים רבות מציינים במפורש את היחס האישי שהוענק להם, את הליווי והדאגה ואת הטיפול המסור בכל בעיה.

אדיבות והקשבה, בשילוב מקצועיות והבנת הלקוח, מסייעים לנו להעניק ללקוחותינו שירות יוצא דופן ובסטנדרטים גבוהים. עובדינו, מצדם, גאים בשירות שהם נותנים ונהנים מסביבת עבודה תומכת ומעצימה, המושתתת על התחשבות הדדית פיתוח אישי ושמירה על ערכי החברה.

 

חזון הדסים

החזון של הדסים והסיבה שלשמה היא הוקמה הוא לאפשר לאנשים לצרוך את מערך השירותים החיוניים של החברה בעלויות נמוכות ובהישג יד לכל לקוח בענפי הרכב והדירה ואף לחולל שינוי אמיתי בחייהם בתחום השירותים הרפואיים. כל זאת תוך מתן שרות אמין, מקצועי ומותאם אישית לכל לקוח וליווי אישי לכל סוכן.

הערכים שלנו:

שאיפה למצוינות
אנו בהדסים עושים את הדברים על הצד הטוב ביותר. ללא פשרות, אנו מספקים ללקוחות שאיתנו את הפתרונות והשרותים האיכותיים והמצוינים ביותר.

מקצועיות
אצלינו בהדסים הדברים נעשים במומחיות ובמיומנות רבה תוך דאגה לפרטים הקטנים והגדולים ומתן מעטפת כוללת לכל הצרכים.

אמינות ושקיפות
הקפדה על דיווח אמין היא ערך עליון. הדיווח האמין והשקיפות הם חלק בלתי נפרד מהמקצועיות של הדסים.

מגוון פתרונות מותאמים אישית
אנו בהדסים מלווים אותך סוכן הביטוח ומעניקים לך שרות אישי ופתרונות מותאמים אישית לכל לקוחותיך.

הובלה
הדסים היא חברה שחושבת כמה צעדים קדימה ולוקחת את לקוחותיה בצעדי ענק אל המחר.


כבר הצטרפת למשפחת הדסים? חייג עכשיו ונשמח לעמוד לשרותך - 050-2154439

למען הקהילה

הדסים מאמינה כי על כולנו מוטלת האחריות ליצור שינוי לטובה בחברה הישראלית. 
לשם כך, השקענו זמן וכסף במשך שנים רבות במתן סיוע ותמיכה למוסדות ועמותות, אשר מקדישים עצמם לשיפור חייהם של אלו אשר גורלם לא שפר עליהם.
אחת לשנה, אנו רותמים את עובדי וספקי הדסים ובני משפחותיהם למגוון רחב של פעילויות התנדבות כגון שיפוצים, חלוקת מזון, אימוץ כיתות וכו'. הפעילות תורמת לכל אחד מעובדי החברה ומזכירה לכולנו את המהות האמיתית של החיים וההנאה שבנתינה.
במבצע צוק איתן , גויסו כל עובדי החברה ומשפחותיהם ליום אריזה ומשלוח של חבילות מוצרים, אותן רכשה החברה, לחיילים בחזית.

 

מצוינות בשירות

הניסיון, התשוקה והמומחיות שלנו בהדסים באה לידי ביטוי במתן השירות.

התרבות הארגונית שעיצבנו מבוססת על חתירה מתמדת לשירות איכותי ואמין ולהשבעת רצונו של הלקוח. כדי להשתפר כל העת אנו מודדים, מבקרים ומייעלים את השירות שאנו מציעים. עובדינו מציעים רמה מקצועית גבוהה, תושייה וזמינות לפתרון מהיר ויעיל.

שירות בלתי מתפשר הוא שמייחד אותנו בשוק חברות השירות ובזכותו צמחו היקפי הפעילות שלנו מדי יום, חודש ושנה בשנה.

 

תרבות ארגונית

התרבות הארגונית של הדסים מבוססת על חתירה מתמדת להשגת שביעות רצון מלאה של לקוחותיה ועובדיה.

להטמעת התרבות הארגונית קיימת חשיבות רבה כגורם מפתח להצלחתנו.

החברה חרתה על דגלה את הערכים: אנושיות, יצירתיות, פשטות ומצוינות. כל פעולה הנעשית בחברה נמדדת בהתאם למימוש הערכים הלכה למעשה. הן בטיפול בפניות הלקוחות והן במענה לצורכי העובדים.

בכדי לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות, אנו משקיעים מחשבה רבה ומשאבים בפיתוח המשאב האנושי בחברה. עובד המרגיש כי החברה רוצה את הצלחתו ומעוניינת שיתפתח וילמד במסגרת תפקידו, ירגיש חיבור רגשי חזק ויתרום מעל ומעבר להצלחת החברה. אנו מקדמים תרבות של למידה, התמקצעות, פיתוח אישי, קידום, סבלנות והקשבה הדדית. כל זה בשילוב תהליכי מדידה, בקרה ושיפור תמידיים.

תהליכי הגיוס מאפשרים לנו לבחור את העובדים, הספקים, והמנהלים הטובים ביותר והמתאימים ביותר לחברה.

אנו משקיעים רבות התהליכי הכשרה של עובדים ומנהלים חדשים. רבים מעובדי החברה נמצאים בה לאורך תקופה ארוכה, צומחים ומתקדמים בה לתפקידים נוספים, ולאורך כל הדרך לומדים ומתפתחים. אנו מקנים חשיבות רבה לתהליכי הניהול וההעצמה של העובדים והמנהלים. לקיחת אחריות וצמיחה ניהולית מקדמים אותנו בכל יום אל המטרות. עובדי החברה מרגישים קשורים ומחוברים לחברה, למנהלים ולהצלחות העסקיות שלנו.

אנו מאמינים שכשיש לנו את האנשים הטובים ביותר – נצליח לעמוד בכל יעד אליו נשאף ובהגשמת החזון של החברה.
צור קשר

משרד ראשי: שד' פל-ים 2, בניין ברוש, קומה 1, חיפה מיקוד 330951      טלפון: 04-6641210
נבנה ע"י WebEmpire חנות וירטואלית